KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15759218
nr 1575 9218
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Vass i blåst. Signerad, numrerad 8/20 - 1964, daterad mm: 48x72 cm, yttermått inklusive ram: 70x93 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:32:47
29/10 11:41:08
300 kr
29/10 18:35:22
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm